RozmaitościWrocław

Znów to zrobili! Pojechali do lekarzy (zdjęcia)

Jakiś czas temu pisaliśmy o grupie radnych z Długołęki „Bliżej Ludzi”, którzy spontanicznie pomogli Szpitalowi Wojewódzkiemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Zawieźli żywność, wodę i rzeczy codziennego użytku personelowi. Dziś odwiedzili ich po raz kolejny.

Takie informacje są zawsze wyjątkowe. Nie będziemy po raz kolejny rozpisywać się na temat radnych, bo już ich znacie. Oznaczymy za to firmy, które dołączyły się do tej wyjątkowe akcji i przypomnimy – jeśli Wy również chcecie pomóc, napiszcie do nas (redakcja@podwroclawskie.pl) lub skontaktujcie się z radnymi gminy Długołęka. Oni wciąż będą pomagać. A my wciąż będziemy im bić brawo.

Chcemy organizować taką pomoc cyklicznie, możliwe, że kolejną akcję przeprowadzimy w okolicach listopada. Jeżeli ktokolwiek będzie chciał się dołączyć, wskażemy miejsca zbiórek oraz asortyment potrzebny medykom do codziennej pracy. Jednocześnie apelujemy do osób, które przeszły już COVID-19 o zgłaszanie się do Stacji Krwiodawstwa w celu zbadania poziomu przeciwciał oraz oddania osocza, które dziś jest na wagę złota i niezbędne w leczeniu ciężkich przypadków – przekonywała radna klubu „Bliżej Ludzi” Hanna Olichwer, która dziś razem z Martą Wantrych wybrała się do szpitala.

Słowa uznania należą się: Pszczółka, Zaowocowani – Warzywa i Owoce, sklep spożywczo-przemysłowy Krzesińscy (Kiełczów), sklep Żabka (Mirków), sklep Rzepka (Mirków), firma Flt-Service z Wilczyc.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close