Wrocław

Dzięki za wsparcie!

Już ponad 2000 osób śledzi portal podwroclawskie.pl na popularnym medium społecznościowym jakim jest Facebook. To miło, że jesteście z nami!

Cieszy nas rzecz jasna każda reakcja na posta lub artykuł, tym bardziej, że na lokalnym rynku pojawiliśmy się w połowie października. Mijają trzy miesiące, a społeczność profilu ciągle rośnie. Statystyki na stronie również, gdyż dobijamy do prawie 100 000 kliknięć artykułów. To dodatkowa motywacja do pracy dla Was, ale jeszcze większa radość z pisania o sprawach bieżących. Mamy bardzo ambitne plany na 2021 rok, stale prowadzimy rozmowy z poważnymi podmiotami na rynku biznesowym, by w przyszłości móc się dla Was rozwijać.

Już niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi partnerami, którzy nam zaufali, jak również klubami, którzy zamierzają powierzyć nam patronat nad swoimi działaniami!

Najbardziej jednak cieszymy się z zaufania z Waszej strony i zapewniamy, że z każdym miesiącem pojawiać się będą kolejne propozycje, mimo, że ta strona na dziś to jedynie nasza pasja, którą realizujemy dodatkowo, poza głównymi działalnościami zawodowymi!

Tymczasem dziękujemy i nie do końca zgadzamy się z legendą polskich sztuk walki. Dla nas – jak na początkowy okres działalności – to już jest oblężenie.

A cytując Dariusza Szpakowskiego z finału IO w Barcelonie po zdobyciu bramki przez Wojciecha Kowalczyka: – No, bardzo piękna sprawa!

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close