Powiat WrocławskiSportWrocław

Skra Wojnowice nadal walczy o awans! (ZDJĘCIA)

Po sobotnim zwycięstwie 4:0 nad Jankowianką Wierzbno w Wojnowicach odżyły nadzieje na awans Skry do A klasy! Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego spotkania…

W pierwszym, jesiennym meczu tych drużyn Skra rozgromiła Jankowiankę Wierzbno na jej boisku aż 10:0. Sobotni mecz w Wojnowicach nie był dla gospodarzy takim spacerkiem. Dość powiedzieć, że to drużyna prowadzona przez Jacka Sorbiana (16 meczow w ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław) stworzyła pierwsze groźne sytuacje i po kwadransie mogła prowadzić 2:0. Z czasem gospodarze przejęli jednak kontrolę nad wydarzeniami na boisku i konsekwentnie wyprowadzali swoje ciosy. Ostatecznie po bramkach Patryka Jarosza (dwóch), Dawida Fabisza i Damian Sawczyna miejscowi wygrali 4:0.

Skra odniosła 13 zwycięstwo w sezonie B klasy i mimo straty 9 punktów do prowadzących w tabeli grupy V Burzy Chwalibożyce i WKS Wilczyce nie zamierza rezygnować z walki o awans do A klasy.

Uważam, że sprawa naszego awansu jest cały czas otwarta. Przed nami jeszcze wiele meczów i sytuacja w tabeli może ulec zmianie. W kolejnych tygodniach dowiemy się, kto lepiej przepracował przerwę zimową. A chcę zapewnić, ze Skra jest bardzo dobrze przygotowana do tej rundy. Strata punktowa na pewno mnie nie przeraża. Kilka lat temu wprowadzałem do A klasy MKS Sołtysowice i po pierwszej rundzie też mieliśmy 9 punktów straty do lidera. A po ostatniej kolejce to mój zespół cieszył się z awansu. Liczę, że tym razem będzie podobnie – mówił po ostatnim gwizdku trener Skry, Jacek Podemski.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z sobotniego meczu w Wojnowicach…

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close