SportWrocław

Zapisy na Bitwę Bramkarską w Kobierzycach!

Akademia Bramkarska Total Goalkeeping w niedzielę 20 czerwca zaprasza bramkarki i bramkarzy z Powiatu Wrocławskiego do wzięcia udziału w wyjątkowym turnieju dla bramkarzy.

Bitwa Bramkarska to jeden z nielicznych turniejów w kraju przeznaczony dla zawodników grających na tej pozycji. Dzięki ciekawej formule rozgrywek co roku w turniejach organizowanych przez Total Goalkeeping biorą udział setki uczestników.

Pandemia nieco pokrzyżowała nam plany w ostatnich kilkunastu miesiącach, ale wreszcie wracamy. Bitwa w Kobierzycach będzie pierwszą z kilku zaplanowanych na ten rok – mówi Artur Woźniak, jeden z organizatorów wydarzenia.

Areną zmagań kilkudziesięciu zawodników będzie Stadion Piłkarski w Kobierzycach. Rozgrywki toczyć się będą w pięciu kategoriach wiekowych od żaka (2012/2013) po juniora (2002 – 2005). Czas gry
każdego pojedynku wyniesie 2 minuty. Zwycięzcą zostanie ten, który będzie dobrze uderzał i skutecznie bronił własnej bramki.
W ramach turnieju wszyscy uczestnicy będą mogli sprawdzić się także w kilku specjalistycznych testach motorycznym dedykowanym bramkarzom takim, jak szybkość reakcji, czy skok dosiężny.

Jak się zapisać?

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Wrocławskiego udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia odbywają się online za pośrednictwem strony bitwabramkarska.pl . Wystarczy wypełnić dostępny tam formularz zgłoszeniowy i pojawić się w niedzielę 20 czerwca w Kobierzycach.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close