Rozmaitości

Luksusowe felgi z Długołęki odzyskane!

Warte fortunę, bo blisko 200 tys. zł felgi samochodowe wróciły do właściciela. Łup 22-letniego złodzieja został już sprzedany na aukcji internetowej, ale policjanci odzyskali go na terenie woj. świętokrzyskiego.

22-letni wrocławianin został zatrzymany w ubiegłym tygodniu przez policjantów pionu kryminalnego z komisariatu na Krzykach. Jego łupem padły warte blisko 200 000 zł aluminiowe felgi luksusowych marek pojazdów, m.in. Porshe, BMW, Audi i Mercedes, skradzione z jednego z magazynów na terenie Długołęki, a odzyskany na terenie województwa świętokrzyskiego. Felgi zostały zwrócone ich właścicielowi.

Policjanci z Zespołu dw. z przestępczością samochodową Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki w toku prowadzonych czynności ustalili dane osoby, która dokonała zakupu skradzionych kilkunastu kompletów felg samochodowych wraz z ogumieniem. Jak się okazało, nowy właściciel nabył je na aukcji jednej ze znanych platform sprzedażowych, gdzie wystawił je na sprzedaż zatrzymany 22-letni sprawca kradzieży.

Felgi padły łupem złodzieja na przełomie grudnia i stycznia i zostały skradzione z jednego z magazynów zlokalizowanych w Długołęce. Policjanci zlokalizowali je na terenie jednej z miejscowości w województwie świętokrzyskim u ich nowego właściciela. Kryminalni z Krzyków nawiązali kontakt z kolegami z Komisariatu Policji w Połańcu, którzy pomogli im w odzyskaniu utraconego mienia o wartości blisko 200 tys. zł. 

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close