Rozmaitości

Ekologiczne bidony na wodę od Piko-Sport!

Potrzebujesz świeżej wody, którą możesz spożywać w zgodzie ze środowiskiem. Naprzeciw Twoim potrzebom wyszła firma Piko-Sport z podwrocławskiego Mirkowa, ceniony producent sprzętu sportowego, który konsekwentnie poszerza swoją ofertę. Z początkiem tego roku Piko-Sport uruchomiła produkcję ekologicznych bidonów i shakerów.   

Każdy z nas pije wodę. To jeden z podstawowych warunków odpowiedniego funkcjonowania ludzkiego organizmu. H2O jest niezbędnym składnikiem codziennej diety. Powinniśmy wypijać jej nawet do 2,5 litra dziennie. Uprawiasz profesjonalnie sport, trenujesz amatorsko, podróżujesz, uczysz się czy po prostu jesteś w pracy? Bez wody ani rusz! Dlatego warto abyś zawsze miał ją przy sobie. Najlepiej w ekologicznym, wielorazowym opakowaniu z którego korzystasz tylko Ty. Plastikowe butelki z wodą, które wciąż zalegają na sklepowych półkach, nie mają już prawa bytu. Ziemia nie jest w stanie przyjąć kolejnych ton plastikowych śmieci.

Potrzebujesz świeżej wody, którą możesz spożywać w zgodzie ze środowiskiem. Naprzeciw Twoim potrzebom wyszła firma Piko-Sport z podwrocławskiego Mirkowa, ceniony producent sprzętu sportowego, który konsekwentnie poszerza swoją ofertę. Z początkiem tego roku Piko-Sport uruchomiła produkcję ekologicznych bidonów i shakerów.       

Nasza oferta jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i do młodzieży i dzieci. Chcemy wprowadzić nowe trendy, aby nikt nie chodził już na treningi czy zawody z kolejną plastikową butelką ale z osobistym bidonem wielorazowego użytku, wykonanym z ekologicznego tworzywa. Ekologiczność naszych produktów wynika z kilku aspektów. Nasze bidony są wielokrotnego użytku oraz posiadają Certyfikat Polskiego Związku Higieny do kontaktu z żywnością oraz certyfikat dotyczący biodegradacji tworzywa, co wpływa na zmianę nawyków konsumentów. W konsekwencji na zmniejszenie zużycia najbardziej szkodliwych dla środowiska, jednorazowych butelek PET, dzięki czemu mniej opakowań z tworzyw sztucznych trafia na wysypiska śmieci – mówi Artur Chojnacki z Piko-Sport, który sam regularnie uprawia sport i jako wieloletni użytkownik różnego rodzaju „opakowań” na wodę zwraca uwagę na jeszcze jeden waży aspekt.  

Bidony od Piko-Sport są wolne od wszelkich substancji chemicznych, są bezzapachowe i krótko mówiąc nie powodują charakterystycznego posmaku plastiku. Dla mnie jest to wręcz jeden z największych atutów tego produktu. Sam uprawiam sport i dotychczas picie wody z każdego z dostępnych na rynku bidonów kojarzyło mi się z charakterystycznym smakiem plastiku w ustach. W przypadku naszych bidonów nie ma o tym mowy. Używając ich czujemy wyłącznie smak wody lub innego napoju, który spożywamy – dodaje. 

Praktyczne rozwiązania zastosowane przy projektowaniu bidonów sprawiają, że trudno je zgubić. Na każdym bidonie jest miejsce do własnoręcznego wpisania imienia lub pseudonimu jego właściciela. O takim rozwiązaniu pomyślano nieprzypadkowo. Szczególnie dzieci – a potwierdzi to zapewne wielu rodziców – mają przypadłość do pozostawiania bidonów czy butelek z napojami po treningach czy lekcjach. A podpisany bidon z pewnością dość szybko się odnajdzie. Dzieci nie pomylą też podpisanych bidonów między sobą w trakcie użytkowania.     

Nasze bidony to coś więcej niż ekologiczne i praktyczne w użyciu naczynie na wodę. To również doskonały gadżet, który znajdzie zastosowanie w klubach sportowych, zakładach pracy czy w szkołach. Kolorowy bidon z własnym logiem, nazwą i barwami to możliwość identyfikacji z miejscem czy instytucją do której się należy. Na przykład dla właścicieli klubów czy firm to uniwersalny produkt, który można wręczyć każdemu nowemu zawodnikowi czy pracownikowi, niezależnie od wieku, wzrostu czy zainteresowań. Młody sportowiec „obdarowany” takim gadżetem może korzystać z niego nie tylko w klubie, ale też w szkole. A tam może zwrócić uwagę innych rówieśników, którzy w konsekwencji zainteresują się działalnością klubu i być może za chwilę sami dołączą do grona sportowców. Szczególnie dla mniejszych, mniej rozpoznawalnych klubów jest to atrakcyjna forma darmowej reklamy – mówi Piotr Białek z Piko-Sport. 

Każdy klient może u nas spersonalizować swoje zamówienie. Przede wszystkim wybrać kolory w jakich wykonamy bidon, a do wyboru jest aż 14 podstawowych kolorów. Osobno można wybrać kolor pojemnika, nakrętki i ustnika. Ponadto dostępnych jest aż pięć wariantów pojemności i kształtów, od 600 do 1000 ml . Zachęcamy do kontaktu z nami i zamówienie bezpłatnej wizualizacji bidonów. W ten sposób najlepiej przekonać się, że bidon, który możemy zamówić, będzie wyjątkowy –  dodaje Artur Chojnacki.    

ZAMÓW BEZPŁATNĄ WIZUALIZACJĘ BIDONÓW LUB SHAKERÓW DLA SWOJEGO KLUBU, SZKOŁY LUB FIRMY!

Kontakt meilowy: stroje@pikosport.pl

Kontakt telefoniczny:  +48 606 847 146

                                         +48 784 444 678

Czas wykonania darmowej wizualizacji: 24 godziny  

Czas realizacji: 3-5 dni

Minimalna ilośc zamówienia: 50 sztuk

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close