Powiat WrocławskiSport

Saller Polska oficjalnym sponsorem okręgówek. W tygodniu partner dla IV ligi

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej tuż przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022 ogłosił, że porozumiał się z firmą Saller Polska w sprawie kontraktu sponsorskiego dotyczącego rozgrywek wszystkich czterech klas okręgowych. – To dobrze skonstruowany kontrakt, na którym rzecz jasna skorzystają kluby – przekonuje Andrzej Padewski, prezes dolnośląskiej centrali.

Dominik Łysak i firma Saller Polska to doskonale znana marka odzieżowa z Legnicy. – Jako oficjalny dystrybutor renomowanej niemieckiej marki Saller oferujemy naszym klientom szeroki wybór wygodniej oraz wytrzymałej odzieży sportowej. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się m.in. ortalionowe kurtki, ubrania termoaktywne, koszulki piłkarskie oraz dresy dziecięce. Dysponujemy także akcesoriami treningowymi i sędziowskimi. Tym sposobem możemy zaproponować np. piłki meczowe czy rękawice bramkarskie. Polecamy również trofea sportowe i medale. Ponadto Firma Saller-Polska wykonuje we własnym zakresie nadruki na odzieży sportowej technologią wyznaczoną przez założyciela i właściciela marki, pana Richarda Sallera – przekonuje Dominik Łysak.

Cieszy mnie każdy podmiot, który wspiera działalność amatorskich klubów piłkarskich

Szczegóły kontraktu są rzecz jasna objęte klauzulą poufności, nam udało się jednak ustalić, że umowa podpisana została bezterminowo i w zależności od rozwoju współpracy na linii związek – sponsor, przedłużana będzie na kolejny okres przed każdym sezonem piłkarskim: – Cieszy mnie każdy podmiot, który wspiera działalność amatorskich klubów piłkarskich. Jesteśmy w przededniu parafowania kontraktu z dużą firmą w kwestii objęcia sponsoringu nad IV ligą. Myślę, że to kwestia dni – dodaje Andrzej Padewski. – Trochę to trwało ale współpraca z Saller Polska oficjalnie sformalizowana, od dziś niemiecka marka została sponsorem tytularnym wszystkich czterech klas okręgowych – skomentował z kolei dyrektor biura DZPN w Legnicy Adam Michalik.

Adam Michalik i Dominik Łysak nie kryją radości z podpisania kontraktu pomiędzy Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej a firmą Saller Polska

(red)

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close