Gmina DługołękaRozmaitości

Monte Carlo w Borowej

Dolnośląskie Monte-Carlo to otwarte spotkanie publiczności z dawnymi i obecnymi mistrzami dolnośląskiego motosportu.

Zawodnicy opowiedzą o kulisach rajdu Monte Carlo, który jest  najstarszym na świecie! Uczestnicy Monte-Carlo Historique zaprezentują swoje wyczynowe pojazdy wystawione na dziedzińcu Pałacu w Borowej. Liczba uczestników ciągle rośnie – obecnie organizatorzy mają potwierdzonych 10 samochodów! Każdy z odwiedzających będzie mógł usiąść w fotelu kierowcy, poznać ekwipunek rajdowej załogi i poczuć emocje towarzyszące wyścigom.

Zorganizowana zostanie konferencja prasowo-publiczna, z możliwością zadawania pytań zaproszonym gościom. Dolnośląskie ekipy wspominać będą rajdowe perypetie w trakcie prezentowanych filmów oraz fotografii. Przewidziano inne atrakcje, a także  konkursy z nagrodami w postaci przejazdów samochodami wyczynowymi z ich kierowcami  (Citroen C2 Rally – kierowca Michał Skrądż i Polonez 1800 Rally – kierowca Jerzy Wierzbołowski).

Pogoda nam nie straszna, ponieważ przewidzieliśmy atrakcje zarówno na dziedzińcu Pałacu jak i w środku. Strefa gastro zadba o nasze podniebienia. Łasuchów zapraszamy do kawiarni, gdzie kusić nas będą pyszne ciasta i słodkie przekąski. Na najmłodszych czeka specjalnie przygotowana przez nas na tą okazję Strefa Bezpieczni na Drodze, którą poprowadzi “Fundacja Stop Wypadkom – przekonuje Mateusz Jóźwin z Pałacu w Borowej.

Pokazy i konferencje poprowadzą dolnośląscy dziennikarze motoryzacyjni red. Julian Obrocki i red. Maciej P. Puchała. Po części otwartej odbędzie się bankiet. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem napisz do nas na info@partypalace.pl.

„DOLNOŚLĄSKIE MONTE-CARLO”

Sobota 26 lutego 2022

w Party Palace Borowa 

start wydarzenia godz. 13.00 ,

konferencja prasowa 15:00

Niedziela 27 lutego 2022 =  AFTERPARTY od 13:00 do 16:00

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close