Gmina Czernica

Chcesz zarządzać obiektem sportowym w Czernicy?

Wystarczy, że wyślesz swoją aplikację do gminy Czernica i spełniał będziesz wymagania określone w ogłoszeniu. A to dedykowane jest do instruktorów sportu, trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego.

Wójt gminy Czernica poszukuje kandydata na Animatora Sportu w ramach programu Lokalny Animator Sportu realizowanego na boisku Orlik działającego w Kamieńcu Wrocławskim  przy ul. Kolejowej 8,  w okresie od 1 marca 2023 r. do 30 listopada 2023 r.
Wymagane kwalifikacje zawodowe w stosunku do osób, które mogą być zatrudnione:
– nauczyciel wychowania fizycznego,
– trener,
– instruktor sportu (ew. instruktor rekreacji ruchowej).
Mile widziana jest udokumentowana praca z dziećmi i młodzieżą na stanowisku nauczyciela, trenera lub instruktora sportu i rekreacji.

Zlecenie powinno być realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych i wieczornych, ostateczny harmonogram zajęć ustalany będzie wspólnie z drugim Animatorem zatrudnionym na boisku. Wymiar godzin do zrealizowania – 60 godz. miesięcznie.

Zakres wykonywanych zadań:
1)    inicjowanie, organizowanie oraz prowadzenie zajęć i imprez sportowyh dla różnych grup wiekowych i społecznych, w szczególności dla dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych, rodzin;
2)    współpraca ze szkołami, klubami sportowymi i organizacjami pozarządowymi w celu promocji aktywności fizycznej;
3)    organizacja imprez sportowych oraz innych wydarzeń promujących zdrowy styl życia;
4)    promowanie Gminy Czernica poprzez działania prowadzone na obiektach sportowych;
5)    organizacja, promocja i rozwijanie wolontariatu.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem proszone są o kontakt z Urzędem Gminy Czernica, tel. 510 023 989 lub z Sekretariatem Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim, tel. 71 318 55 95.

Fot. ilustracyjne/Ł. Haraźny

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close