Powiat WrocławskiRozmaitościSport

Świetny event w Żórawinie (zdjęcia)

Mistrzostwa MKS Juvenii Wrocław, Turniej Pierwszego Kroku oraz zawodu sumo połączone z piknikiem rodzinnym – te wydarzenia jednocześnie miały miejsce wczoraj przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Żórawinie.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali naprawdę masę atrakcji. Dość powiedzieć, że oprócz pokazów sztuk walki, event, była znakomita zabawa i integracja dla najmłodszych. Nie zabrakło dmuchańców, lodów, mrożonej kawy, ale przede wszystkim uśmiechniętych i profesjonalnych trenerów i szkoleniowców z Juvenii. Był choćby Aleksandra Grygiel – brązowa medalistka mistrzostw Europy w Judo.

Mnie najbardziej zaimponowały pokazy na macie oraz rywalizacja rodziców z dziećmi. To zawsze znakomicie integruje pokolenia – cieszyła się trener Agnieszka Zychowicz-Dymecka, jedna z osób odpowiedzialnych za wydarzenie.

Dla mnie takie wydarzenie są kwintesencją działalności klubów i instytucji sportowych. Nie tylko możemy wspólnie z naszymi pociechami spędzić czas, ale również z bliska przyjrzeć się, jak pracują i poświęcają się szkoleniowcy. Gratuluję Juvenii takiego wydarzenia – komentowała z kolei pani Paulina, mam jednego z dżudoków.

Nad całością wydarzenia czuwał Radosław Zamęcki, warto również dodać, że w rozgrzewce z dziećmi uczestniczył pierwszy w historii Juvenii brązowy medalista mistrzostw Europy Weteranów Jarosław Damowicz. W ogólnej klasyfikacji medalowej turnieju wygrała SP nr 3 z ul. Bobrzej 27z Wrocławia, drugie miejsce przypadło drużynie Wysoka, a trzecie JUDO PLAY.

Całość wydarzenia wyglądała naprawdę doskonale. Zresztą zobaczcie sami.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close