Sport

Pożegnanie jesieni w Oławie. Moto Jelcz lepszy od Zenitu (foto)

Pożegnanie jesieni przynajmniej w IV lidze, bo “ostatki” zostaną rozegrane jeszcze jutro. Pozostało kilka zaległych spotkań, m.in. Czarni Chrząstawa zmierzą się w meczu A-klasy z Pogonią Syców (Kłokoczyce). Natomiast najsilniejsza liga na Dolnym Śląsku właśnie zapada w sen zimowy.

Choć trzeba napisać, że ostatnia kolejka była arcyciekawa. Wicelider Barycz Sułów jechał do lidera Słowianina Wolibórz, by zmazać plamę po ubiegłotygodniowej porażce z rezerwami Miedzi Legnica, a Janusz Kudyba bronił w tym pojedynku posady szkoleniowca. Nie obronił, bo jego zespół przegrał 1:3, a Barycz ostatecznie przerwę między rundami przezimuje na czwartej pozycji.

Potknięcie drużyny z Sułowa wykorzystała Miedź Legnica, która pokonała Bobrzan z Bolesławca aż 5:0 i Moto Jelcz Oława inkasujący komplet punktów w rywalizacji z Zenitem Międzybórz. To spotkanie od początku toczyło się w wysokim tempie, żaden z zawodników nie odstawił nogi i aż dziw bierze, że po końcowym gwizdku w notesie sędziego nie odnotowano większej liczby kartek. W każdym razie podopieczni Zbigniewa Smółki wskoczyli na podium i zamierzają wiosną włączyć się do walki o awans.

Moto Jelcz Oława – Zenit Międzybórz 3:1 (1:1)
Bramki:
Karol Danieli 1:0 (24), 1:1 Szymon Rusiecki (45), Łukasz Skolimowski 2:1 (54-karny), 3:1 Janusz Gancarczyk (85).

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Sprawdź też

Close
Back to top button
Close