Sport

Familijne zajęcia piłkarskie w Kiełczowie (FOTO)

W Kiełczowie ruszyły zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej, integrujące rodzica z dzieckiem. – Rodzic bierze aktywny udział w zajęciach, które odbywają się dla dzieci od 2 do 4 roku życia. Najważniejsze podczas zajęć jest dziecko i jego rozwój. Oswajanie z piłką, nauka liczb, kolorów i części ciała, rytmika, “pierwsze sukcesy” i pierwsze bramki, to wszystko na naszych zajęciach. Zapraszamy! – mówi trener Patryk Szczęsny, inicjator, trener i prezes Fit Football Family pod którego szyldem organizowane są zajęcia. Szczęsny na pracy z najmłodszymi zna się doskonale. To aktualny szkoleniowiec zespołu U-10 w Akademii Piłkarskiej WKS Śląsk Wrocław SA, wcześniej trener Olympic Wrocław, FC Wrocław Academy czy MKS Siechnice. Ukończył też staże m.in. w Zagłębiu Lubin, czy Rakowie Częstochowa. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego.

W Fit Football Family Patryk Szczęsny tworzy duet trenerski z Przemysławem Gramsem. On również posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Obecnie trener MKS Siechnice, wcześniej przez wiele lat szkoleniowiec w Olympic Wrocław. W zajęciach z dziećmi odnajduje się idealnie, a to wyczuwają również maluchy, które uwielbiają go już po chwili

Kolejne zajęcia już niebawem (10 lstopada, środa, godz. 17, siłownia Fit Strefa Kiełczów, ul. Wrocławska 44). Fit Football Family współpracuje już też z przedszkolem “Kolorowy Kącik” w Radwanicach i “Centrum Edukacyjno-Terapeutycznym Supełek w Siechnicach.

Zapraszamy do zapisów… i do obejrzenia naszej galerii zdjęć z pierwszego spotkania.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close